bloodsymphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bloodsymphony

It's a world where the sleep isn't . In every second a new person comes in this world.You?Me?Nobody knows.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Y0 am aterizat de pe marte =))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alexia Hannon

Alexia Hannon


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 15/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) EmptyVin Mai 15, 2009 1:15 am

Salotareeee! Ma numesc Alex..prietenii spunandu-mi Zeloasa sau Zeel o.O ..am 11 ani. Prietena mea cea mai bona e Gabita. Sunt un mare fan anime..da' imi plac mai mult forumurile RPG (mdah..noua mea "obsesie"). Imi plac filmele si cartile Horror, dar si actiune (doar umpic) . Anime-ul preferat : Ghost Stories. Mdah..imi place sa desenez, mai ales case bantuite sau cadavre..muuult sange XD!! Sunt cam sadica si nebuna..si daca as putea, m'as arunca pe geam. Pai..daca aveti intrbari, raspund cu placere! Ja ne!
Sus In jos
Rosaline Dark

Rosaline Dark


Numarul mesajelor : 84
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 30
Localizare : ~dark palace~

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) EmptyVin Mai 15, 2009 1:16 am

welcome^^ happy posting si make friends
Sus In jos
Byanca

Byanca


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 14/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) EmptyVin Mai 15, 2009 3:23 pm

ZOZOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ..Ihii ..ea e zozolica amea:))..(bomboanica mea:)))
Asa..pai ..zozole o sa te distrezi etc..sti tu :X
Sus In jos
Alexia Hannon

Alexia Hannon


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 15/05/2009

Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) EmptyVin Mai 15, 2009 4:15 pm

Bei..nu bombonica =)) ci Zozolica! Smile) Arigato ptr. intampinari!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty
MesajSubiect: Re: Y0 am aterizat de pe marte =))   Y0 am aterizat de pe marte =)) Empty

Sus In jos
 
Y0 am aterizat de pe marte =))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yay...am aterizat si eu pe aici..^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bloodsymphony :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: