bloodsymphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bloodsymphony

It's a world where the sleep isn't . In every second a new person comes in this world.You?Me?Nobody knows.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 xXXCherryFlowerXxx ~yume~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
yume

yume


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Norge

xXXCherryFlowerXxx ~yume~ Empty
MesajSubiect: xXXCherryFlowerXxx ~yume~   xXXCherryFlowerXxx ~yume~ EmptyVin Mai 15, 2009 11:23 pm

HY!! I'm R@lUK@.....16years....live in Timisoara [Ro]/ Asker [No]. I like to write poems and stories, playing handball, read [manga], not very practical cult TV, listen to rock music in general [alternative and punck----> favourite band: UVERworld &Papa Roach] and my favorite color is gray...My favorite anime is Rosario + Vampire [manga also] but I like Bleach, Hellsing and Blood + too...

- if you have any questions....just ask....-
Sus In jos
Diane Goldsmith
Admin
Diane Goldsmith


Numarul mesajelor : 219
Data de inscriere : 14/05/2009

xXXCherryFlowerXxx ~yume~ Empty
MesajSubiect: Re: xXXCherryFlowerXxx ~yume~   xXXCherryFlowerXxx ~yume~ EmptySam Mai 16, 2009 1:42 pm

Ok ...din prezentarea ta am dedus ca iti place moolt Lb. Engleza .pAI ...Happy posting , no SPAM [sorry da's o scorpie cand vine vorba de reguli.] Pai am si eu cateva questions :
1) Cum ti-ar place sa mori ?
2)Care a fost prima carte pe care ai citit-o singura [ de la inceput pana la sfarsit]
3) Care sunt florile tale favorite?
4)Ce parere ai despre EMO ?
Sus In jos
https://bloodsymphony.forumgratuit.ro
yume

yume


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Norge

xXXCherryFlowerXxx ~yume~ Empty
MesajSubiect: Re: xXXCherryFlowerXxx ~yume~   xXXCherryFlowerXxx ~yume~ EmptySam Mai 16, 2009 6:07 pm

1) Cum ti-ar place sa mori ?
inecatA. [Intr-o noapte senina q multe stele pe cer]
2)Care a fost prima carte pe care ai citit-o singura [ de la inceput pana la sfarsit]
Amintiri din copilarie......[cred ca asta nu mai stiu sigur]
3) Care sunt florile tale favorite?
crinul si irisul
4)Ce parere ai despre EMO ?
sincer nu ma prea intereseaza.....

another question's?
Sus In jos
 
xXXCherryFlowerXxx ~yume~
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» >>yume's home<<

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bloodsymphony :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: